>
THENIESHQIP
thealtagthealtag
2021-04-12 12:34:35
Ma ke vjedh, ma ke vjedh
Ma ke vjedh zemrën
Ma ke vjedh zemrën
si me qen prej Laçi
thealtagthealtag
2020-10-29 07:58:23
Kot të dukem i mërzitur
Se unë po maroj për ty
S'kom lon kish ene xhami
Pa u lut për ne të dy

thealtagthealtag
2020-10-15 04:16:45
Si karamele Zana
S'e du vetëm unë
Po e do gjithë Tirana
thealtagthealtag
2020-05-12 16:19:09
Thuje rrushi thuje
Se jam tu plas
Si tritol Fushkruje

thealtagthealtag
2020-03-12 11:34:29
Hej, ftyrën na e nxive
Ne s'kena bukë me hongër
Kjo pushime në Maldive
thealtagthealtag
2020-03-09 13:33:04
Ta shaj në Instagram
Se kto kshu e dun
Se mos kam punë tjetër unë
Gjithë ditën jam pa punë
thealtagthealtag
2019-11-01 16:09:35
Nuk e paskam dit
Se dashnia, dashnia
T'zeka më shumë se rakia
thealtagthealtag
2019-04-02 18:34:19
Mzoni prom me robt e shpis
Un jom njoni prej Malsis
Kom i kujtim pi femiris
Kur i kom heq virgjerin dhis!
More benzin dole bllokut
Ho mor ti kokrra malokut
thealtagthealtag
2019-01-21 08:41:07
Ma vodhe zemrën, ti zemrën
Ti, ti skifterja ime
Zemrën, ti zemrën
Ti, ti skifterja ime
Je, je dashnia ime je
Ti je, je, je dashnia ime je
thealtagthealtag
2018-12-06 18:26:54
Të gëzojë Baftjari
Me raki Skrapari
Të gëzojë Baftjari
Se është djalë përsëmbari
thealtagthealtag
2018-11-24 07:06:43
Çoje me fun vlla
Çoje me fun
Kur jan çunat e mirë
Do jem edhe unë
thealtagthealtag
2018-06-10 11:58:56
Ku shkun makinat ,bes
I moren ata tzot e vet
Pse a nuk ishin tujat
Jo mor vlla i kisha marr
borxh sa per klipin se kshtu
e bojnë tgjith rrëpëistat
thealtagthealtag
2018-02-15 16:55:06
Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradit e ka shqiptari
Kush te paguaje i pari
thealtagthealtag
2018-02-14 09:14:53
A e di se c'thot refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se ktu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.
thealtagthealtag
2017-10-22 08:21:21
Ma vodhe zemren, ti zemren
Ti, ti skifterja ime
je, je dashnia ime je
thealtagthealtag
2017-10-18 14:01:07
Qafsha plaken nuk e di se ça m'ka gjet
Vi mbas teje me t'kerku se m'kan lujt mendt
Tdu gjith jeten edhe jo per nji moment
thealtagthealtag
2017-10-12 19:37:42
Futesh e del mrena
prej menimeve t'mia
tamam si hajduti
qe hyn neper shpija
{{ page + 1 }}/{{ pages }}