>
THENIESHQIP
thealtagthealtag
2021-04-12 12:34:35
Nje kujtim na ka mbet
Ku je shku e Ku je Tret
Edhe pse ty tkam harru
Hala zemra per ty mdjeg
thealtagthealtag
2021-04-12 12:34:35
Une me ty, nje jete
Po t'ka hije, po shkelqen
Au fustan qe e ke vesh
Mos del loti por buzqesh
thealtagthealtag
2021-04-12 12:34:35
Sa herë që po m kujtohet
Dashnia m'shtohet
Krejt po vesin
pse mo s'jena bashkë
thealtagthealtag
2020-08-12 12:07:01
Sa herë që m'kujtohesh
Dashnia, dashnia m'shtohet
thealtagthealtag
2020-07-17 17:34:16
Hala menen te ti e kom
amo ti je larg
Je larg je larg
Fjalt prej zemres i thom
Edhe pse je larg
Je larg je larg
thealtagthealtag
2020-07-11 11:58:28
Magji,ti mke bo magji
Zemren ta kom dhon
pa prit ra dashni
magji,syt e tu krejt magji
pot,premtoj qe deri nfund
ke me pas dashni
thealtagthealtag
2020-04-02 11:04:29
Je kon princesh t'kom rrit
E tash je bo e madhe
Je bo mbretneshh
Spo ki marre
Lakmon n'pare
thealtagthealtag
2019-07-02 06:08:26
Ti ma vodhe zemrën time
M'dhe premtime
Që për ty s'kanë vlerë
Unë të dua dhe të fala jeta ime
Moj dritë për sytë e mi
{{ page + 1 }}/{{ pages }}