>
THENIESHQIP
thealtagthealtag
2020-11-15 18:04:22
T'kërkoj falje
Do t'doja vetëm një mrekulli
Ta ktheja kohën si dikur
Atë të mos lëndoja kurrë
thealtagthealtag
2020-03-10 15:57:07
T'lutem harrom!
As emrin mos ma thirr
Ti s'meriton
Me t'fal une dashni
thealtagthealtag
2020-03-09 13:30:43
Nuk du me dit mo ça bon
Nuk du me dit as ku shkon
Veç ni fjal kisha dasht me ta thon
T'lutem ti harromë!
thealtagthealtag
2019-08-30 17:28:10
Te dy bashkë ne jemi njisoj
Pa njëri-tjetrin s'mund t'jetojm
Edhe sa larg ti mun me kon
Prapë kjo zemër ty nuk t'harron
thealtagthealtag
2019-08-24 12:14:05
A je mirë?
Veq po du me dit
Ti n'zemër kon e ki?
A ki për mu dashni?
thealtagthealtag
2019-07-24 09:05:44
Sa herë unë të kam afër ty
Shpirtin ti ma mbush me dashni
Dua t'jem bashkë unë dhe ti
Dashuri, dashuri
thealtagthealtag
2019-05-12 17:14:22
Nuk mund te dua nje si ti
Me harro sot dhe mos mendo
M'the qe ti m'doje deri n'pafundesi
Po ku mbeti mes nesh kjo dashni?
thealtagthealtag
2019-05-07 08:42:00
Kjo zemër...
Kjo zemër për ty po rreh
Sa m'do ti?
Sa m'do ti kurrë s'ma the
thealtagthealtag
2019-02-01 22:02:16
Hajde zemër boma qaren
Hajde zemër mos t'vjen marre
E ki venin goxha t'madhe
Ti n'zemrën teme, un tonden
thealtagthealtag
2018-12-26 14:09:59
Une n'ty jom dashuru
Zemër s'muj me t'harru
Hajde tash ti rrin me mu
Se për ty jom tu menu
thealtagthealtag
2018-08-08 06:41:03
Ike pa m'thon lamtumir
Duke m'len ne erresir
Je e vetmja dhimbje qe kam
Ahh sa du t'shoh perseri
thealtagthealtag
2018-05-28 19:04:35
Nuk dua te qaj me per ty
Vazhdoje jeten sic doje ti
Gabimet e tuja si meritoj
Veq po du qe te t'harroj
{{ page + 1 }}/{{ pages }}