>
THENIESHQIP
thealtagthealtag
2018-09-01 18:54:53
Pse me ndjenja ti po lun bejbe
A kemi mu pa prap
Hajde ti ma ngat falma dhe 1 nat
Mos u ban ti injorant
thealtagthealtag
2018-09-01 06:32:16
Alo qka po ban sy rrushi
Se ti je ma e nxeht se gushti
E di qe do sene ty tkan merzit
Amo pa ty jo sun po rri
thealtagthealtag
2018-05-08 07:10:45
..
Se nata e fundit sot po kalon
Lamtumire shoqniiiii
Edhe ty qe te deshta
Lamtumire dashniii
{{ page + 1 }}/{{ pages }}