>
THENIESHQIP
thealtagthealtag
2021-04-12 12:34:35
E kom rrepin e shnetshem
Pa asnji lloj simtome
Pse m'thirrin Varrosi?
S'merrem me lloj-lloj kufome
thealtagthealtag
2021-04-12 12:34:35
Toni me vizione
qëllime n'jetë
Donte me pas
familjen e vet
Me hap naj biznes
thealtagthealtag
2020-04-15 17:42:22
Shut ur mouth big man a talk
Hape rrugen big man a walk
Big fat zubi who wana smoke
2 superpjeshka for me & ma dog
thealtagthealtag
2019-03-12 06:53:38
Gjuhen ktej si t'fort
Dhe ngelin tok
Gjithmon me çunat
Kom dashni për to
thealtagthealtag
2019-01-12 19:54:15
Vi nga fitimtarët
Nuk kam pun me humsin
thealtagthealtag
2018-05-31 14:46:49
Se femna jote o kurioze man
Per mu rri tu fol me shoqe man
Djalin o me sex ready
Ajo do pak nga ky big daddy
thealtagthealtag
2017-11-21 14:30:39
From the bottom to the show
Wowow from the boackdrop to the show
Drejt nga rruga nmikrofon
Woooww flas per jeten jeten tone
Krejt nacut i kom mas grupit
thealtagthealtag
2017-11-08 08:07:23
Meqe refreni esht per femna
Thash rrepturat ti boj gangsta
I thash varrosit mpelqen konga
I thash varrosit jom un nkong vlla
thealtagthealtag
2017-11-05 15:39:03
Krejt rinin e kom me veti
sdu perkrahje prej ju tjerve
cdo fjal qe e thom e tham prej zemre
thealtagthealtag
2017-11-03 10:47:16
Big daddy big daddy she calls
Me big deddy
thealtagthealtag
2017-10-16 15:19:21
Ti ti nuk je otr
tregom kush 'tboni ty otr
kush tka rrejt ty se ti je otr
otr lind nuk bohesh mo vlla
{{ page + 1 }}/{{ pages }}