>
THENIESHQIP
thealtagthealtag
2021-04-12 12:34:35
Ah ora shkon, ndrron koha
Ondrrat që i kisha i harrova
thealtagthealtag
2020-12-13 10:13:01
Ato qe ke enderru ti jap
ne pllam te dores
thealtagthealtag
2020-06-10 09:08:31
Kët kong ta bona
vetëm për hatër
Nuk t'boj mo kong
sikur dhe me thy qafën
thealtagthealtag
2020-06-05 13:09:11
Nese hunt tuja
futen n'punt tona
Me gjak i lajm durt
thealtagthealtag
2020-05-06 06:08:55
Krejt po ikin drejt rrymës
Amo ti je kundër
Nëse e ndjekin lekun
Ti ua plas hundës
thealtagthealtag
2020-04-21 13:06:40
Nëse do ylberin duhet
të durosh shiun
Nëse do dashurinë duhet
të durosh dhimbjen
thealtagthealtag
2020-02-17 09:39:10
Pyes Lotin Neper Faqe Pse
Ti Gjumin Ma Prish
Ai Me Thot Pyet Zemren,
Nese Kete Don Ta Dish
thealtagthealtag
2018-10-23 04:16:02
Pyte, pyete femrën
tane sa t'dusht
Po të tregon
si e shkuna n'dush
thealtagthealtag
2018-05-30 03:01:05
Te Kerkoj Ne C'do Kristal,
Si Thesarin Me Te Rrall
{{ page + 1 }}/{{ pages }}